PRZECZYTAŁAM I POLECAM
𝘊𝘻𝘸𝘢𝘳𝘵𝘦𝘬 𝟤𝟧-𝟢𝟨-𝟤𝟢𝟤𝟨 ℙ 𝕣𝕫𝕖𝕔𝕫𝕪𝕥𝕒 ł 𝕒𝕞 𝕚 𝕡𝕠𝕝𝕖𝕔𝕒𝕞 ________________________ Dzień dobry. Witam Was bardzo serdecznie. Są takie książki, po które sięgam skuszona piękną okładką. Pewnie tak byłoby i tym razem, bo okładka 𝑵𝒊𝒆𝒃𝒂 𝒘 𝒌𝒐𝒍𝒐𝒓𝒛𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒊𝒏𝒚 jest po prostu zachwycająca. Tyle że w przypadku Agnieszki Zakrzewskiej nie ma to większego znaczenia. Jej książki uwielbiam do tego stopnia, że sięgnęłabym po nie nawet wtedy, gdyby na okładce widniało jedynie nazwisko autorki. A potem zaczyna się lektura i znowu okazuje się, że Agnieszka ma niezwykły dar opowiadania historii. Takich, które poruszają moje serce i zostają ze mną na długo po odłożeniu książki. W tej książce znalazłam zdanie, które wiem, że zostanie ze mną na zawsze: „Nie wystarczy upiec chleb, trzeba jeszcze umieć się nim podzielić”. Czy trzeba dodawać coś więcej? Agnieszko, moja czarodziejko słów, Ty również...