PRZECZYTAŁAM I POLECAM
𝘊𝘻𝘸𝘢𝘳𝘵𝘦𝘬 𝟤𝟧-𝟢𝟨-𝟤𝟢𝟤𝟨
ℙ𝕣𝕫𝕖𝕔𝕫𝕪𝕥𝕒ł𝕒𝕞
𝕚 𝕡𝕠𝕝𝕖𝕔𝕒𝕞
________________________
Dzień dobry. Witam Was bardzo serdecznie.
Są takie książki, po które sięgam skuszona piękną
okładką. Pewnie tak byłoby i tym razem, bo okładka 𝑵𝒊𝒆𝒃𝒂
𝒘 𝒌𝒐𝒍𝒐𝒓𝒛𝒆
𝒌𝒂𝒍𝒊𝒏𝒚
jest
po prostu zachwycająca. Tyle że w przypadku Agnieszki Zakrzewskiej nie ma to
większego znaczenia. Jej książki uwielbiam do tego stopnia, że sięgnęłabym po
nie nawet wtedy, gdyby na okładce widniało jedynie nazwisko autorki.
A potem zaczyna się lektura i znowu okazuje się, że
Agnieszka ma niezwykły dar opowiadania historii. Takich, które poruszają moje
serce i zostają ze mną na długo po odłożeniu książki. W tej książce znalazłam
zdanie, które wiem, że zostanie ze mną na zawsze: „Nie wystarczy upiec chleb,
trzeba jeszcze umieć się nim podzielić”.
Czy trzeba dodawać coś więcej?
Agnieszko, moja czarodziejko słów, Ty również umiesz
się dzielić. Dzielisz się z nami pięknymi historiami, emocjami i mądrością
ukrytą między stronami. Już nie mogę doczekać się pisania recenzji tej książki.
Jedno wiem na pewno, będę miała o czym opowiadać.
Teraz już się z Wami żegnam, życząc dobrego i
spokojnego dnia oraz miłego popołudnia.
ʜᴀʟɪɴᴀ
___________
Agnieszka Zakrzewska
Wydawnictwo Filia
_____________________________

Komentarze
Prześlij komentarz