PRZECZYTAŁAM I POLECAM

 

𝘊𝘻𝘸𝘢𝘳𝘵𝘦𝘬   𝟤𝟧-𝟢𝟨-𝟤𝟢𝟤𝟨  

𝕣𝕫𝕖𝕔𝕫𝕪𝕥𝕒ł𝕒𝕞 𝕚 𝕡𝕠𝕝𝕖𝕔𝕒𝕞

________________________

Dzień dobry. Witam Was bardzo serdecznie.

Są takie książki, po które sięgam skuszona piękną okładką. Pewnie tak byłoby i tym razem, bo okładka 𝑵𝒊𝒆𝒃𝒂 𝒘 𝒌𝒐𝒍𝒐𝒓𝒛𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒊𝒏𝒚 jest po prostu zachwycająca. Tyle że w przypadku Agnieszki Zakrzewskiej nie ma to większego znaczenia. Jej książki uwielbiam do tego stopnia, że sięgnęłabym po nie nawet wtedy, gdyby na okładce widniało jedynie nazwisko autorki.

 

A potem zaczyna się lektura i znowu okazuje się, że Agnieszka ma niezwykły dar opowiadania historii. Takich, które poruszają moje serce i zostają ze mną na długo po odłożeniu książki. W tej książce znalazłam zdanie, które wiem, że zostanie ze mną na zawsze: „Nie wystarczy upiec chleb, trzeba jeszcze umieć się nim podzielić”.

 

Czy trzeba dodawać coś więcej?

 

Agnieszko, moja czarodziejko słów, Ty również umiesz się dzielić. Dzielisz się z nami pięknymi historiami, emocjami i mądrością ukrytą między stronami. Już nie mogę doczekać się pisania recenzji tej książki. Jedno wiem na pewno, będę miała o czym opowiadać.

Teraz już się z Wami żegnam, życząc dobrego i spokojnego dnia oraz miłego popołudnia.

ʜᴀʟɪɴᴀ

___________

Agnieszka Zakrzewska

Wydawnictwo Filia  

_____________________________




Komentarze

Popularne posty z tego bloga

ZAPOWIEDZI, NOWOŚCI, PREMIERY

ZAPOWIEDŹ RECENZJI

ZAPOWIEDZI, NOWOŚCI, PREMIERY