OCALIĆ PAMIĘĆ, OCALIĆ SIEBIE
Ś𝘳𝘰d𝘢 𝟣𝟩-𝟢𝟨-𝟤𝟢𝟤𝟨 *ℝ𝔼ℂ𝔼ℕℤ𝕁𝔸* ________________ Dzień dobry, witam Was ponownie bardzo serdecznie. Są tacy autorzy, do których wraca się z pełnym zaufaniem, bo ich książki niosą ze sobą coś więcej niż tylko historię. Dla mnie taką pisarką jest Magda Knedler, której sposób opowiadania, uważność na człowieka i wyjątkowa wrażliwość od dawna robią na mnie ogromne wrażenie. Sięgam po kolejne powieści autorki bez zastanowienia, wiedząc, że czeka mnie coś poruszającego i prawdziwego. Z książką 𝐾𝑎𝑠𝑎𝑛𝑑𝑟𝑎 𝑤 𝑟𝑢𝑖𝑛𝑎𝑐ℎ było podobnie, już od pierwszych stron wciągnęła mnie w świat pełen emocji, trudnych doświadczeń oraz głębokiego spojrzenia na ludzką psychikę. To jednak nie jest tylko kolejna dobra historia, ale opowieść, która na pewno ze mną zostanie, bo dotyka miejsc delikatnych i często bolesnych, a jednocześnie daje poczucie, że ktoś potrafił ubrać w słowa to, co zwykle trudno nazwać. ᴢ ᴄʏᴋʟᴜ ʜᴀʟɪɴᴀ ᴘʀᴢᴇᴄᴢʏᴛᴀᴌᴀ ɪ ʙᴀʀᴅᴢᴏ ᴘᴏʟᴇᴄᴀ: 𝗠𝗮𝗴...